O NAS


WIODĄCA GRUPA Z BRANŻY POWŁOK W EUROPIE

Historia Grupy KANSAI HELIOS sięga roku 1924. Dziś jest jedną z dziesięciu najlepszych spółek w branży farb i powłok na rynku europejskim. Obecnie Helios jest członkiem Grupy KANSAI PAINT, jednego z wiodących producentów farb i lakierów na świecie, która z sukcesem obsługuje globalną bazę klientów. Mając od dyspozycji 14 zakładów produkcyjnych, 145 000 m2 powierzchni produkcyjnej oraz 30 własnych lokalnych działów sprzedaży, Grupa KANSAI HELIOS zaopatrza ponad 15 000 klientów w ponad 60 krajach na całym świecie.


NIEUSTAJĄCY ROZWÓJ

Nasz Ośrodek Badań i Rozwoju ma bardzo silne zaplecze i mieści się w jednym z najnowocześniejszych obiektów przeznaczonych dla tego typu działalności na rynku międzynarodowym. Korzystamy z laboratoriów w pełni zaopatrzonych w zaawansowane technologie, a specjalistyczna wiedza i doświadczenie przekazywane są pomiędzy naszymi ekspertami zawsze na najwyższym poziomie. Rozumiemy, jak ważna jest innowacyjność we wszystkich dziedzinach naszej pracy, dlatego stale wspieramy badania naukowe, kształcenie i zdobywanie wiedzy, dzięki czemu tworzymy innowacyjne środowisko pracy, w którym rodzą się nowe, inteligentne rozwiązania grupy Helios.


FIRMOWE SZKOLENIA

W naszych dwóch firmowych centrach informacyjnych prezentujemy różne techniki obróbki powierzchni od początku do końca. Podczas szkoleń klienci mogą poznać nowe produkty i metody ich stosowania. Taki sposób przekazywania know-how, a także intensywny kontakt pomiędzy firmą KANSAI HELIOS a jej klientami jest kluczem do sukcesu dla przyszłych rozwiązań.


SZACUNEK DLA ŚRODOWISKA

Grupa KANSAI HELIOS ściśle przestrzega europejskich i globalnych regulacji wymagających wprowadzenia czystszych i bardziej sprzyjających środowisku technologii. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju, takimi jak minimalizacja zużycia energii i wpływu na środowisko naturalne. W ramach inicjatywy „Zmieniamy w zielone” skupiamy się na podejmowaniu odpowiedzialnych działań w całym naszym łańcuchu wartości. Naszym celem jest stanie się najlepszym partnerem dla naszych klientów, a także dla środowiska naturalnego. Dostarczając ekologiczne i skuteczne produkty, pomagamy naszym klientom w usprawnianiu ich działań pod względem trwałości powłok i ogólnej optymizacji procesów.