ПРО НАС


ПРОВІДНА ЄВРОПЕЙСЬКА ГРУПА КОМПАНІЙ З ВИРОБНИЦТВА ЛАКОФАРБОВИХ ПОКРИТТІВ

Компанію Helios Group засновано в 1924 році, сьогодні вона входить в десятку лідируючих європейських виробників лакофарбової продукції. Наразі Helios Group є частиною групи KANSAI PAINT, одного з провідних світових виробників лакофарбових покриттів, що обслуговує клієнтів по всьому світу. Helios Group володіє 14 виробничими підприємствами, 145 000 м2 виробничими площами і 30 власними торговими компаніями, обслуговує понад 15 000 клієнтів в більш ніж 60 країнах світу.


РОЗВИТОК

Сектор розробки та розвитку (R&D) корпорації Helios Group є потужним, організованим і одним з найсучасніших на міжнародному ринку. Лабораторії повністю оснащені сучасним обладнанням, а ноу-хау регулярно передаються серед фахівців на найвищому рівні. Розуміючи важливість інновацій у всіх сферах нашої діяльності, ми постійно заохочуємо розробки, підвищення кваліфікації та досвіду працівників з метою створення інноваційного ділового середовища, в якому розробляються “розумні” покриття компанії Helios.


ВНУТРІШНЄ НАВЧАННЯ

У двох наших внутрішніх тренінг-центрах ми проводимо практичні демонстрації різних способів обробки поверхні. На спеціальних тренінгах наші клієнти знайомляться з розробками нових продуктів і методами їх застосування. Така передача досвіду та інтенсивний контакт між компанією Helios та її клієнтами є ключем до успіху в розробці майбутніх продуктів. Чи то тестування матеріалів, укладення угоди про подальшу співпрацю, чи то замовлення матеріалів або виготовлення продукції на замовлення для задоволення потреб більш вимогливих клієнтів – компанія Helios все це забезпечує.


ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Helios Group суворо дотримується вимог європейського та світового законодавства щодо впровадження чистих та екологічно безпечних технологій. Окрім розроблення нових передових продуктів Helios Group прагне до принципів сталого розвитку – мінімізації споживання енергетичних ресурсів і впливу на навколишнє середовище. В рамках ініціативи “Зробимо світ зеленішим” (We turn it green) ми орієнтуємося на відповідальні дії по всьому ланцюжку створення продукту. Наша мета – бути кращим партнером як для наших клієнтів, так і для природи. Пропонуючи екологічно чисті та ефективні продукти, ми допомагаємо клієнтам покращити результати з точки зору довговічності покриття та загальної оптимізації процесу.