Лаки та емалі

Лаки (прозорі покриття) і емалі (пігментовані покриття) є ідеальним рішенням для досягнення максимально естетичного вигляду і якісного захисту дерев’яних меблів і столярних виробів.


Системи HIDROHEL пропонують найбільш оптимальне і екологічно сприятливе рішення для передових виробників дитячих дерев’яних меблів та іграшок.

Докладніше

HELIODUR лаки та емалі – це найкращий вибір з урахуванням вимог до високої фізико-хімічної стійкості покриття. Завдяки технічним характеристикам і простоті застосування, використання поліуретанових покриттів вийшло за межі промислових ліній і стало популярним, наприклад, в столярних майстернях.

Докладніше

Покриття HELIOCEL та NITRO є найбільш рентабельним вибором для виробників, коли немає необхідності у високій фізико-хімічній стійкості покриття.

Докладніше

Покриття з УФ-затвердінням для передових виробників плоских деталей інтер’єрних меблів. Головною перевагою покриття цього типу є оптимізація виробничого процесу через швидке затвердіння за допомогою УФ сушильної камери, оптимальні витрати матеріалу.

Докладніше

Покриття на водній основі з УФ-затвердінням для сучасних виробників інтер’єрних меблів. Головна перевага полягає у фарбуванні методом розпилення для оброблення профільних дерев’яних меблів і об’ємних (3D) меблів.

Докладніше