ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ ПОВЕРХОНЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ОЛІЇ BIOHEL TERRACE OIL


Зараз найкращий час для того, щоб освіжити дерев’яні поверхні зовні, такі як, наприклад, тераси, за допомогою олії BIOHEL Terrace Oil. Продукт є сумішшю модифікованих рослинних олій, підходить для просочування зношених дерев’яних терас середнього навантаження з більш стійких порід дерева, а також для ремонту. Суміш відзначається шовковистістю, еластичністю, водо- та брудо- відштовхувальними властивостями.

Застосування

Дерев’яні поверхні повинні бути попередньо висушені, гарно відшліфовані та очищені від пилу та смоли. Для більш тривалого захисту рекомендується попереднє нанесення біоцидного просочення. Перед застосуванням олію ретельно перемішати та не розбавляти.

Оптимальні робочі умови: температура 20 ± 5 ° C, відносна вологість повітря 60 ± 20%, відсоток місткості вологи в деревині не повинен перевищувати 15%. Олію потрібно наносити на обидва боки горизонтальної поверхні серветкою, велюровим валиком або пензлем.

За 5 хвилин, коли олія просочиться, витерти залишки сухою тканиною та просушити протягом 24 годин перед наступним нанесенням. Для якісного захисту рекомендується нанести 2 шари олії. Якщо ви будуєте нову терасу, потрібно мати на увазі, що останній шар потрібно нанести з зовнішнього боку, коли тераса повністю змонтована.  Під час висихання поверхні не допускати впливу вологи (дощ, туман, тощо).

Важливо після процесу нанесення олії

Після закінчення робіт очистити інструменти розчинником Bio Impregnol. Після використання просочену серветку потрібно спалити або повністю помістити в металеву ємність з водою, щоб запобігти самозайманню.

Для підтримання високої якості та вигляду доглянутих дерев’яних поверхонь рекомендується повторювати процес просочення щорічно.