Шлях до успіху пролягає через поширення знань.


З постійною уваго до потреб та очікувань наших споживачів ми прагнемо не лише донести інформацію про свої технології та продукцію, а й поширити свій досвід та знання в галузі покриттів серед тих людей, котрі працюють чи мають до них відношення.

«Хеліос Україна» започатковує комунікацію та партнерські відносини з провідними учбовими закладами. На кафедрі технологій та дизайну виробів з деревини Національного університету біоресурсів та природокористування України проводиться підготовка молодих фахівців для роботи на підприємствах меблевої та деревообробної галузей.

У жовтні першою такою зустріччю стала он-лайн конференція від «Хеліос Україна» на тему сучасних тенденцій застосування промислових покриттів для деревини.

Студенти та викладачі цікавляться новими матеріалами та технологіями та зможуть використовувати цей досвід у своїй науковій та практичній роботі. Ринок отримає не тільки фахівців з гарним рівнем теоретичної підготовки, а й розумінням сучасним матеріалів та знаннями про їх використання. Як результат – створення якісного та конкурентоздатного продукту для ринку.

«Хеліос Україна» має на меті розширювати співпрацю та проводити і практичні заняття для студентів поширюючи знання фахівців компанії, здобуті протягом довгих років.