Морилки та покриття з ефектом патини

Морилки – це види покриттів, що підкреслюють природну красу деревини. Морилки забарвлюють поверхню деревини, залишаючи видимою її природну структуру й покращуючи зовнішній вигляд.


Морилки KOMBIHEL виробляються на основі нітроцелюлози, розчиненої в органічних розчинниках і барвниках. Головною перевагою цього виду покриттів є те, що морилки забарвлюють поверхню дерева, залишаючи видимою природну структуру деревини.

Докладніше

Покриття KOMBIHEL з ефектом патини є кращим вибором для досягнення особливого тіньового ефекту або для того, щоб підкреслити пори дерева, кути й штучні ушкодження, що імітують погрішності античних меблів.

Докладніше

Морилки EKOHEL виготовляються на основі акрилових речовин, води і барвників. Основна перевага покриттів цього типу полягає в тому, що натуральна структура деревини зберігається видимою, покриття є екологічно безпечним.

Докладніше

Покриття EKOHEL з ефектом патини – це найкращий вибір для досягнення особливого ефекту відтінення або підкреслення текстури деревини, кутів і штучних ушкоджень, що імітують погрішності античних меблів. Виготовляються на водній основі.

Докладніше