ПРАВОВЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ


Веб-сайт містить загальну інформацію щодо Компанії HELIOS TBLUS d.o.o. та її дочірніх підприємств, діяльності цих компаній та їх продукції. Ці застереження стосуються усіх відвідувачів веб-сайту; прочитайте їх уважно. Використовуючи веб-сайт www.helios-woodcoatings.com, користувач підтверджує, що прийняв та погодився з умовами, наведеними у цьому документі.

Загальні положення та умови
HELIOS TBLUS D.O.O. – Общие положения и условия

Інформація про компанію

Название компании: HELIOS Tovarna barv, lakov in umetnih smol Količevo, d.o.o.
Краткое название компании: Helios TBLUS d.o.o.
Регистрационный номер: 5043212000
Налоговый номер: SI 45984794
Номер записи: 10447300, Companies Register, District Court in Ljubljana
Главный офис: Količevo
Рабочий адрес: Količevo 65, 1230 Domžale
Телефон: +386 (0)1 722 40 00
Факс: +386 (0)1 722 41 10
Электронная почта: wood.coatings@helios.si

 

Юридична інформація

Усі права захищені. Застереження стосується домашньої сторінки та всіх підсторінок веб-сайту www.helios-woodcoatings.com. Уся інформація та матеріали (текст і зображення),розміщені на веб-сайті www.helios-woodcoatings.com, захищені авторськими та суміжними правами та / або правами на промислову власність, що належать Компанії HELIOS TBLUS d.o.o. та / або її дочірнім підприємствам. Користувачі можуть використовувати веб-сайт www.helios-woodcoatings.com виключно в особистих цілях, некомерційного характеру.  Використання веб-сайту www.helios-woodcoatings.com  будь-яким іншим способом, особливо в комерційних цілях, заборонено.

Обмеження щодо використання інформації та матеріалу

Уся інформація та матеріали (текст та зображення), опубліковані на веб-сайті www.helios-woodcoatings.com, можуть бути використані лише в некомерційних цілях, при цьому зберігаються всі зазначені попередження про авторські права та суміжні права та / або права на промислову власність. Зазначена інформація та матеріали не повинні копіюватися, відтворюватися або іншим чином поширюватися в комерційних цілях без чіткого письмового дозволу від Компанії HELIOS TBLUS d.o.o. і / або її дочірніх підприємств.

Кожне відтворення або частина вмісту веб-сайту повинні бути позначені знаком Компанії HELIOS TBLUS d.o.o., відповідно до правил фірмового стилю – усі права захищені. Веб-сайт www.helios-woodcoatings.com також містить інформацію від третіх осіб та посилання на веб-сайти третіх сторін, у результаті чого Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. не відповідає за їх уміст і не може надавати жодних гарантій у цьому питанні. У разі відвідування та використання зазначених сайтів відповідальність Компанії HELIOS TBLUS d.o.o. повністю виключена.

Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. може змінити це правове застереження в будь-який час, і воно буде обов’язковим для користувачів сайту компанії в чинній на той момент формі; тому, користувачам рекомендується ознайомлюватись із його вмістом веб-сайту www.helios-woodcoatings.com під час кожного його відвідування. Використання веб-сайту www.helios-woodcoatings.com, яке суперечить положенням, викладеним у цьому документі, заборонено. Користувач, який буде використовувати веб-сайт www.helios-woodcoatings.com у суперечності положенням, викладеним у цьому документі, несе повну відповідальність за власні дії.

Обмежена відповідальність

Уся інформація та матеріали на веб-сайті www.helios-woodcoatings.com призначені тільки для ознайомлювальних цілей. Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. спрямована на надання точних, оновлених та повних даних на веб-сайті www.helios-woodcoatings.com, однак, вона не може гарантувати їх точність і повноту, і не бере на себе ніякої відповідальності з цього приводу.

Користувачі повинні використовувати веб-сайт www.helios-woodcoatings.com і вміст, опублікований на зазначеному веб-сайті, під свою власну відповідальність. Ані Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. , ані будь-яка інша юридична або фізична особа, яка внесла свій внесок у створення та розробку веб-сайту або досі задіяна в його оновленнях, не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути через доступ, використання або неможливість використання інформації на цих веб-сайтах , чи за – помилки будь-якого типу або пропущення в його вмісті.

Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. не несе відповідальності за пошкодження (у тому числі через віруси), яке користувач може отримати на своєму програмному забезпеченні, мобільному телефоні або будь-якому іншому пристрої та / або програмі, що використовується для доступу до цього веб-сайту, внаслідок відвідування або використання веб-сайту www.helios-woodcoatings.com. Крім того, Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. не несе відповідальності за будь-який інший вид збитку, який може бути спричинений внаслідок використання або неможливості використання веб-сайту  www.helios-woodcoatings.com. Компанія HELIOS TBLUS d.o.o. залишає за собою право змінювати веб-сайт www.helios-woodcoatings.com в будь-який час, у будь-якій формі та незалежно від причини, без попереднього повідомлення, і не несе жодної відповідальності за будь-які наслідки таких змін.